Azbuka - číselné entity

Yandex.cz

obsah

Tabulka číselných entit s jejíchž pomocí lze nahradit znaky azbuky. Hlavní využijí je potřevujete-li vložit ruský znak do dokumentu v znakové sadě, která azbuku nepodporuje (například: windows-1250 nebo ISO-8859-2).

doporučení

Pro tvoru webových stránek, které mají být kompletně v azbuce je lépe zvolit kódování windows-1251. Jestliže mají stránky podporovat ve větší míře azbuku i latinku, pak je ideální znaková sada UTF-8

užitečné

inzerce

Inzertní zápis na Yandex.cz stojí okolo 1000 Kč ročně v závislosti na inzertní pozici a relevanci k tématu webu. V případě zájmu využijte e-mail kontakt.

kontakt


děkuji za podporu

 1. Rusko
 2. Ukrajina
 3. Ruština
 4. Ukrajinština
 5. Moldávie
 6. Ázerbájdžán
 7. Makedonie
 8. Tunisko
 9. Ukrajinština
 10. Velvyslanectví Ruska
 11. Elbrus
 12. inteligentní plastelína
А Б В Г Д Е Ж З И Й К Л М Н О П
А Б В Г Д Е Ж З И Й К Л М Н О П
Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ъ Ы Ь Э Ю Я
Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ъ Ы Ь Э Ю Я
а б в г д е ж з и й к л м н о п
а б в г д е ж з и й к л м н о п
р с т у ф х ц ч ш щ ъ ы ь э ю я
р с т у ф х ц ч ш щ ъ ы ь э ю я

Azbuka

Vše co potřebujete vědět o písmu zvaném cyrilice (azbuka). Pomůcky (psaní azbuky s českým prstokladem, vkádání unicode znaků a daší. Fonty, software, výuka, číselné entity, transliterace, transkripce a další.

http://cyrilice.cz

Inzertní web v Ukrajinštině

Inzerce, bazar v ukrajinském jazyce. Inzerce Ukrajina, Seznamka, seznámení na Ukrajině. Novinka na poli inzertních webů.

http://Афіша.net

Nejlevnější registrace domén

Registrujeme domény za nejnižší možné ceny. Neúčtujeme DPH. Registrujeme také domény s diaktritikou. K zaregistrované doméně nabízíme webhosting zdarma. Parkování domén samozřejmostí.

http://AAAdomeny.cz

Katalog webových stránek

Vložte odkaz na vaše stránky zdarma do KATALOGU na 1x.cz

http://1x.cz/katalog/

INZERCE bezplatně - soukromá i komerční

Inzerce bez cenzury. Je možné vkládat dlouhé inzertní texty, fotografie a dokumenty. Platnost inzerátů lze navolit až do 1000 dnů. Vkládání hypertextových odkazů. Můžete uveřejnit veškeré kontaktní údaje nebo je skrýt a nechat se kontaktovat pomocí formuláře. Pokročilá administrace vlastních inzerátů.

http://inzerce.1x.cz

Webmastering a další služby - ruční registrace stránek až do 2000 katalogů, linkbuilding, SEO, kompletní webmastering, online help a další služby.

 • admin@yandex.cz
 •